جواد مقدم و مدایح زیبای امام حسین(ع)از جواد مقدم
جواد مقدم
شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳٩٠ :: ۱۱:٢٤ ‎ق.ظ

جلسه کامل 11 اردیبهشت 1390 که در هیات قرآن و عترت کرج با مداحی کربلایی جواد مقدم اجرا شده است را میتوانید بطور تصویری و با کیفیت بالا از طریق ادامه مطلب دریافت نمایید.موضوع مطلب : گلچین سبک های کربلایی جوادمقدم از سال81
دوشنبه ۱٩ اردیبهشت ۱۳٩٠ :: ٤:٥٤ ‎ب.ظ

مجموعه سبک های جلسه هفتگی 90/2/7 با نوای گرم کربلایی جواد مقدم که در هیات بین الحرمین تهران اجرا شده است را به صورت صوتی می توانید از ادامه مطلب دانلود کنید.موضوع مطلب : گلچین سبک های کربلایی جوادمقدم از سال81 / جلسات هفتگی کربلایی جواد مقدم
دوشنبه ۱٩ اردیبهشت ۱۳٩٠ :: ٤:٥٢ ‎ب.ظ

مجموعه سبک های شب اول فاطمیه دوم 90 (90/2/14) با نوای گرم کربلایی جواد مقدم که در هیات بین الحرمین تهران اجرا شده است را به صورت صوتی می توانید از ادامه مطلب دانلود کنید.
موضوع مطلب : جلسات هفتگی کربلایی جواد مقدم / گلچین سبک های کربلایی جوادمقدم از سال81
سه‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳٩٠ :: ٦:۳٢ ‎ب.ظ

مجموعه سبک های فاطمیه اول 90 , 90/1/31 با نوای گرم کربلایی جواد مقدم که در هیات بین الحرمین تهران اجرا شده است را به صورت صوتی و تصویری می توانید از ادامه مطلب دانلود کنید.
موضوع مطلب : گلچین سبک های کربلایی جوادمقدم از سال81 / جلسات هفتگی کربلایی جواد مقدم

مجموعه سبک های شب دوم فاطمیه اول 90 با نوای گرم کربلایی جواد مقدم که در هیات بیت الاحزان کاشان اجرا شده است را به صورت صوتی می توانید از ادامه مطلب دانلود کنید.

با بالاترین کیفیت


موضوع مطلب : گلچین سبک های کربلایی جوادمقدم از سال81 / جلسات هفتگی کربلایی جواد مقدم

مجموعه سبک های شب سوم فاطمیه اول 90 با نوای گرم کربلایی جواد مقدم که در هیات بیت الاحزان کاشان اجرا شده است را به صورت صوتی می توانید از ادامه مطلب دانلود کنید.

با بالاترین کیفیتموضوع مطلب : گلچین سبک های کربلایی جوادمقدم از سال81 / جلسات هفتگی کربلایی جواد مقدم
دوشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳٩٠ :: ۱٢:٤٠ ‎ق.ظ

جلسه شب سوم فاطمیه اول سال ۱۳۹۰ که در هیات بین الحرمین تهران با مداحی کربلایی جواد مقدم اجرا شده است را می توانید بطور تصویری از طریق ادامه مطلب دریافت نمایید.

 

 موضوع مطلب : جلسات هفتگی کربلایی جواد مقدم
پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳٩٠ :: ۱۱:٤٥ ‎ب.ظ

جلسه شب اول فاطمیه اول سال ۱۳۹۰ که در هیات بین الحرمین تهران با مداحی کربلایی جواد مقدم اجرا شده است را می توانید بطور تصویری از طریق ادامه مطلب دریافت نمایید.

 موضوع مطلب : گلچین سبک های کربلایی جوادمقدم از سال81 / جلسات هفتگی کربلایی جواد مقدم
پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳٩٠ :: ۱۱:٤٤ ‎ب.ظ

جلسه شب دوم فاطمیه اول سال ۱۳۹۰ که در هیات بین الحرمین تهران با مداحی کربلایی جواد مقدم اجرا شده است را می توانید بطور صوتی و تصویری از طریق ادامه مطلب دریافت نمایید.

 

 موضوع مطلب : گلچین سبک های کربلایی جوادمقدم از سال81 / جلسات هفتگی کربلایی جواد مقدم
موضوعات
پيوندها
صفحات وبلاگ
امکانات جانبی